Voorjaarscompetitie 2022

Vrijdag 1 april 2022 begint de voorjaarscompetitie 2022. Hou er dus rekening mee dat van 1 april tot half juni minder banen beschikbaar zijn om vrij te tennissen. Vooral op de zaterdag van 09:00 tot ca. 18:00 en op de dinsdagavond en vooral op de vrijdagavond zijn er dan beperkingen.

Bekijk hieronder het programma, de standen en de uitslagen van de diverse teams (klik op de blauwe links).

Heren Zaterdag

TIOL-1 Heren 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 53

(Gerrit Jan Methorst, Sjoerd van de Molen, Simon Foekens, Bert Cuijpers, Erik Timmer, Rob Bronsema)

TIOL-2 Heren 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 59

(Erwin van Kemenade, Redmer Wijnsma,Mark Knapper, Nathan Pluijter, Joris de Witte, Ewin Witloks)

Heren (dubbel) Vrijdagavond

TIOL-1 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 98

(Hans van Agteren, Erik Bakker, Anco Kanning, Erwin Witloks, Andre van der Wal, Michel Boot, Michel Hazeveld)

Dames (dubbel) Dinsdagavond

TIOL-1 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond – 5e klasse – Afdeling 4

Ronja Schuiling, Corry Boot – van der Molen,Karin Smits, Ellen Oosterhuis, Maaike van den Hoek, Ellen Bijlsma – Vegter, Ellen van der Kooi, Monique Pas)

Dames (dubbel) Vrijdagavond

TIOL-1 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 92
(Marjolein Keulen, Annet het Lam, Hanneke Noordhof, Esther Rodenburg, Gerdi Satink)

TIOL-2 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 149
(Wendy van Esveld, Siebrig Jacobs, Tineke Riepma, Dorien Scholtens, Ilse Smit, Renée Cazemier)

 
Dames Zaterdag
(Susanne Kooistra, Jildou Andringa, Aniek van Ringh, Henny Woldman, Regina Hoving, Petra de Wagt, Anna van der Woerdt, Cindy Dirkx, Susan Postma)

Gemengd Dubbel Vrijdagavond

TIOL-1 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 60
(Chantal van der Veen, Cindy Dirkx, René Bakker, Jeroen Schaafsma, Regina Hoving, Bas Riepma, Jasper van der Wal)

TIOL-2 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 76
(Karin Smits, Hanneke de Vries, Ulco Smits, Tom Bakker)

TIOL-3 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 69
(Olga van Dijk, Marleen van der Wal, Sebastiaan Nienhuis, Freddy Schuitema)

Gemengd Zaterdag

TIOL-1 Gemengd 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 30

(Marleen van der Wal, Hans Feimann, Afke de Vries-Bloemhof, Miriam Kliphuis, Chantal van der veen, Freddy Schuitema, Bram Doorten)

TIOL-1 Gemengd 35+ Zaterdag – 1e klasse – Afdeling 5

(Miranda de Gier, Corien Schipper, Marc van der Veen, Ronald Beeltje, Mark van der Velde, Henno ten Hoor, Stephanie van de Bunte)

TIOL-2 Gemengd 35+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 3

(Siep Nienhuis, Regina Hoving, Gerdi Satink, Jan Stuitje, Bettie Mulder, Theresia Nienhuis, Jeroen Koning)

Zondag jeugd

TIOL-1 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag – Groen 2 – Afdeling 105

TIOL-2 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag – Groen 2 – Afdeling 107

TIOL-1 Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 42

Recente berichten

Toekomstige evenementen

  1. TIOL Pinkstertoernooi 2022

    vrijdag 3 juni | 15:00 - maandag 6 juni | 17:00
  2. Viva las Vegas

    zaterdag 25 juni | 19:15